Zawarcie umowy

Vertragsabschluss-jurcapital

Zawarcie umowy dla nowych Klientów

Tutaj możesz w trzech krokach szybko i wygodnie zawrzeć z JurCapital umowę o windykację. Wszystko co jest potrzebne w celu zawarcia umowy to komputer z dostępem do internetu, drukarka oraz faks ewentualnie skaner.

Informacje dot. zawarcia umowy
Przykładowe akta cyfrowe
Dzięki cyfrowym aktom możesz o każdej porze sprawdzić stan udzielonych zleceń. Znajdziesz tu przejrzyste zestawienie wszystkich powierzonych nam spraw, a także masz możliwość znalezienia dokładnych informacji odnośnie poszczególnej sprawy oraz skontrolować stan ściągniętych należności. Po zawarciu umowy oddamy Ci do dyspozycji cały Panel Klienta wraz ze wszystkimi jego funkcjonalnościami.
Przykładowe akta
Instrukcja
Za pośrednictwem Nazwy Użytkownika „hps“ i hasła „hps“ uzyskujesz dostęp do naszych przykładowych akt. W Menu prosimy o wybranie zakładki „Informacja“. Aby przejrzeć historię akt prosimy kliknąć lewym przyciskiem myszy na niebieskie pole pod „Wybór“. Pokażą się przykładowe akta wraz z Historią akt (czynności posegregowane z uwzględnieniem statusu zaawansowania) oraz konto należności. Lewym przyciskiem myszy można sortować tytuły zakładek“ Oznaczenie skrótowe“ „Upoważnienie“ itd. Ponadto do dyspozycji jest również wyszukiwanie na podstawie kryteriów „Rok“, „Oznaczenie Klienta“, „Oznaczenie skrótowe i upoważnienie“.
Warunki
Ceny i warunki – wszystko za jednym razem: Tutaj szybko i wygodnie znajdziesz wszystkie warunki współpracy z JurCapital.
Warunki (PDF)
Zawarcie umowy w trzech krokach
Pobierz umowę o windykację
Prosimy o wypełnienie i wydrukowanie Umowy o windykację oraz Ogólnych Warunków Umów oraz o ich własnoręczne podpisanie.

Umowa o windykację (PDF)
Pobierz pełnomocnictwo
Prosimy o wypełnienie i wydrukowanie dokumentu pełnomocnictwa oraz o przesłanie nam wszystkich dokumentów (rachunki, upomnienia itp.) oraz podpisanego pełnomocnictwa za pośrednictwem poczty, poczty elektronicznej E-Mail lub faksu.

Pełnomocnictwo (PDF)
Hasło
Po otrzymaniu Twoich dokumentów otrzymasz od nas Numer Klienta, Nazwę Użytkownika i Hasło. Za pomocą tych danych możesz zlecić nam prowadzenie windykacji o każdej porze dnia.