Kim jesteśmy

Kim jesteśmy
Spółka JurCapital GmbH to przedsiębiorstwo windykacyjne świadczące usługi przede wszystkim dla przedsiębiorstw przemysłowych i hurtowych, zakładów rzemieślniczych, doradców podatkowych, adwokatów i radców prawnych oraz lekarzy. Nasza działalność ma zakres międzynarodowy a dzięki wieloletniemu doświadczeniu i odpowiedniej strategii przynosi efektywne i szybkie rezultaty. Nasze liczby mówią same za siebie.

Chcesz uzyskać informacje odnośnie wypłacalności Twojego partnera gospodarczego? To Twoje dobre prawo, które z nami zrealizujesz. JurCapital dysponuje najlepszymi kontaktami do agencji i instytutów informacyjnych. Nie powierzaj swoich interesów przypadkowi i skorzystaj z oferowanej przez nas usługi weryfikacji wypłacalności.

JurCapital w liczbach
Skuteczność pozasądowa 70%
Skuteczność sądowa 90%
Nasza prowizja 5%
Dlaczego windykacja z JurCapital?
Ponieważ to się opłaca!
W przeciwieństwie do adwokatów lub radców prawnych nie jesteśmy związani wytycznymi ustawowymi. Z tego względu możemy zaoferować Ci korzystne warunki zarówno na etapie windykacji przedsądowej, jak i na etapie sądowego postępowania upominawczego. Model obliczania naszego wynagrodzenia jest przejrzysty i transparenty.
Tylko 30,- Euro opłaty podstawowej
Powierzenie nam prowadzenia windykacji związane jest z uiszczeniem opłaty podstawowej w wysokości 30,- Euro. Opłata ta obejmuje zarówno prowadzenie przeciwko Twojemu dłużnikowi windykacji pozasądowej, jak i sądowego postępowania upominawczego. W przypadku dochodzenia należności w ramach sądowego postępowania upominawczego konieczne jest również uiszczenie przez Ciebie kosztów sądowych.
Prowizja 5% tylko przy skutecznej windykacji
Prowizję w wysokości 5% kwoty pobieramy tylko w przypadku skutecznego zwindykowania Twoich należności. Prowizja naliczana jest tylko w przypadku skutecznej windykacji. Dzięki temu możesz być spokojny o wysokość Twoich kosztów oraz o naszą motywację w dochodzeniu należności. Istnieje możliwość ustalenia również miesięcznego ryczałtowego wynagrodzenia.
70% skuteczności pozasądowej
Z naszych statystyk wynika, że w przypadku ok. 70% powierzonych nam zleceń prowadzona przez nas windykacja kończy się skutecznie już na etapie przedsądowym. W przypadku, gdy konieczne jest dochodzenie należności przed sądem sprawę przekazujemy współpracującym z nami adwokatom i radcom prawnym.
Nasz zespół chętnie Ci doradzi
jurcapital-team
Masz pytanie odnośnie oferowanych przez nas usług? Zespół JurCapital odpowie Ci osobiście na wszystkie pytania dot. windykacji. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w Medienhafen (Port medialny) w Düsseldorfie.
> Dowiedz się więcej o naszym zespole